تحقیق و توسعه

ترکیبی از علوم کاربردی و تکنولوژی آینده

بسیاری از کارکنان بخش تحقیق و توسعه (R&D) و آزمایشگاه کمپانی MT.DERM از دانشگاه های بین المللی مشهور برلین و دانشگاه فنـی این شهر استخدام شده اند. دانش گـسترده و تحصیـلات علمی این افــراد با نیـازهای کمپانی MT.DERM در راستـای اهداف این کمپانی که همسو شدن با توسعه است مطابقت دارد. با همکاری این افراد دستیابی به این هدف امکانپذیر می شود.

مونتاژ و تولید

سالن های تولید کمپانی MT.DERM هسته اصلی این کمپانی هستند. کمپانی MT.DERM در نزدیکی دفتر مرکزی خود یک کارخانه به مساحت ۵۲۰۰ متر مربع دارد که دستگاه ها و تجهیزات پیشرفته مورد نیاز تولید را در خود جای داده است.

تمامی مراحل تولیـد، از ساخت تا برنامه ریـزی و مونتاژ، به دقت طراحی شده و به تدریج تکامل می یابند تا بهترین نتیجه ممکـن حاصـل شود.

کارکنـان این کمپـانی با همکاری هـم فعالیت می کنند تا مـراحل تولیـد بی عیب و نقـص انجام شـود. انجام مسئولیت های فـردی، کلیـد موفقیت در انجام کامل و منظم امـور است. استخـدام کارکنان آموزش دیده و آموزش کارکنان فعلی عامل دیگری در تولید مطلوب و باکیفیت می باشد.

گواهینامه ها و تائیدیه های کیفی

کمپانی MT.DERM اهیمت بسیاری برای کیفیت و ایمنی قائل است. به همین دلیل است که گواهینامه سیستم مدیریت کیفی براساس استانداردهای ISO 9001 و ISO 13485 این محصولات، رتبه بسیار عالی را به خود اختصاص داده است.

ISO 9001 اساس تضمین کیفیت و مدیریت کیفیت است.

ISO 13485 استـانداردی است که الزامات سیستم مدیریت کیفیت را در زمینه های توسعه، تولید، خدمات مشتریان و مونتاژ دستگاه های پزشکی تعیین می کند.

علاوه بر آن گواهینامه انطباق براساس دایرکتیو   اجازه نصب نشان CE پزشکی را بر روی محصولات صادر کرده است.

محصـولات کمپانی MT.DERM در فهـرست دستگاه های دارای مجوز FDA، در گروه ۱ قرار دارند. اندیکاسیون های این دستگاه ها براساس بخش  ۸۷۸ (دستگاه های جراحی عمومی و زیبایی) عبارتند از: درم ابریژن، ترمیم اسکارها و اسکار آکنه.

جوان سازی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *